HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1958 yılında Gürbüz mobilya adıyla kurulmuş,İnegöl’ün en eski ve köklü firmalarından biridir. GMS Mobilya olarak faaliyetini sürdüren firmamız. 2011 yılı itibari ile de BİEZZA markasıyla yurt içi ve yurt dışı mobilya sektöründe adını duyurmaya devam etmektedir. Biezza yarım asırdan fazladır üretim yapmanın verdiği bilgi ve tecrübeyle sektöründe uzmanlaşmış olup,  ISO 9001, TÜV RHEİNLAND ,GS,TSE kalite belgeleri ayrıca Kapasite Raporu,Sanayi Sicil Belgesi,Satış Sonrası Hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir. Modern,estetik ve özgün model seçenekleriyle her zevkteki müşteriye hitap edebilecek kaliteli ev mobilyaları üretmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üretim ve hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak ve sistem geliştirme için eğitim ve bilgi kaynaklarımızı kullanmak. Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun ürünleri ve hizmetleri sunmak, bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler ve vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ nin şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemi sürekli iyileştirmek. Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde, ülkemizde ve küresel pazarda uygulanan yasal şartlara ve mevzuatlara uymak.

KALİTE STANDARDIMIZ

Bünyemizde ki mimarlarımızla birlikte şık,estetik ve seçkin tasarımlarla sürekli olarak teknolojide ki gelişmeleri takip edip bu alandaki tecrübeyle birleştirmekte,bilgisayar destekli tasarım ve araştırma çalışmalarıyla ürün henüz üretilmeden görsel ve ergonomik anlamda tüm testlerden geçirmekteyiz. Şirketimiz kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda taviz vermeden 20000 m2 alanda üretim,satış ve satış sonrası hizmetleriyle de güven vermektedir. Üretim aşamasında kullandığımız aparat,bağlantı sistemleri ve aksesuarlarının tamamı kalite belgelidir. Firmamızın ürünlerini yurt içindeki tüm bölgelere yurtdışında da 22 ayrı ülkeye ve birçok satış noktasına ihraç etmektedir.

YUKARI